Ubytování / Unterkunft

10.9.2015

Tipy na ubytování / Möglichkeiten für Die Unterkunft / Tips for accomodation:

 

Hotel Relax Dolní Vltavice

www.hotelresortrelax.cz

Luxusní ubytování přímo v prostoru cíle obou etap VI. South Bohemia Classic 2015 vám poskytne moderní hotelový komplex Hotel Resort Relax v Dolní Vltavici přímo na břehu lipenské přehrady.

 

Hotel Fontána Hrdoňov

www.hotel-fontana.cz

Hotelový komplex, který se nachází uprostřed překrásné šumavské přírody na břehu Lipenské přehrady. Patří k jednomu z nejznámějších rekreačních středisek v této lokalitě a především díky své mimořádné poloze a nabízeným kapacitám skýtá nečekané možnosti nejen sportovního vyžití a ničím nerušeného odpočinku, ale také možnosti pořádání kongresů, firemních školení, večírků, oslav, zájezdů, rodinné dovolené apod.

 

Penzion Sen Černá v Pošumaví

www.penzion-lipno-hochficht.cz

Penzion Sen je útulný, rodinný penzion poskytující příjemné, rodinné zázemí pro Vaš pobyt na Lipně. Otevřen od roku 2010. Nachází se v malé obci Černá v Pošumaví a patří svojí polohou z nejvyhledávanějších lokalit na Lipně. Je ideálním výchozím bodem pro turistické cíle.

 

Hotel Racek Černá v Pošumaví

www.hotel-racek.cz

Nabídka ubytování ve 22 pokojích s vlastním sociálním zařízením, minibarem a televizí. Pro hotelové hosty je k dispozici wellness jako sauna, vířivé koupele a posilovna a dále multifunkční sportovní hřiště. Okolí je vhodné pro rybaření, turistiku a cykloturistiku.

 

Penzion Rak Černá v Pošumaví

rak-penzion.hotel.cz

Penzion Rak je pro svou pěknou polohu u Lipenského jezera skvělým místem pro letní i zimní dovolenou na Šumavě. Ke komfortnímu ubytování nabízí moderně zařízené dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky. V areálu je hostům k dispozici útulná restaurace, multifunkční hřiště a bazén.
Parkování je zajištěno přímo v oploceném areálu pod kamerovým systémem.

 

Penzion Rex Černá v Pošumaví

www.ubytovani-lipno-hochficht.cz

Elegantní a moderní rodinný penzion je určen pro rodinnou rekreaci i pro komerční úcely. Naše restaurace se 45 místy uvnitř, a letní terasou se cca 40 místy. Všem nabízí výbornou minutkovou kuchyni. K penzionu patří i zahrada s grilem, kde můžete aktivne či pasivně relaxovat. Pro ubytování disponujeme sedmi dvoulužkovými pokoji s možností osmi přistýlek. Každý pokoj má vlastní sociální zarízení, koupelnu. K penzionu patří i vlastní parkovište a úschovna jízdních kol.

 

Penzion Calla Dolní Vltavice

www.pensioncalla.cz

Probuďte se s fascinujícím výhledem na Lipno. Zažijte nezapomenutelný západ slunce v soukromí balkonu vašeho pokoje. Každý pokoj má přímý úžasný výhled na vodní plochu lipenské přehrady. Pension se nachází v Dolní Vltavici přímo u břehu Lipna, 5 km od Černé v Pošumaví.