RMC Historique – ČK motorsport po adm. přejímkách

28.1.2012

Včera se vydaly obě posádky týmu ČK motorsport do polského hlavního města Varšava, kde se dnes konaly administrativní přejímky účastníků Rallye Monte-Carlo Historique, kteří si pro svůj start vybrali právě město Varšava. Administrativními přejímkami úspěšně prošly i obě naše posádky, které dnes večer čeká „Welcome party“ a zítra již technické přejímky a start do historické soutěže. Více v následující informaci.

Včera se vydaly obě posádky týmu ČK motorsport do polského hlavního města Varšava, kde se dnes konaly administrativní přejímky účastníků Rallye Monte-Carlo Historique, kteří si pro svůj start vybrali právě město Varšava. Administrativními přejímkami úspěšně prošly i obě naše posádky, které dnes večer čeká „Welcome party“ a zítra již technické přejímky a start do historické soutěže.


Samotný start proběhne v neděli 29. ledna 2012 na Divadelním náměstí (Plac Teatralny) od 13.00 hodin. Karel Mach s Honzou Bláhou odstartují se Škodou 130 RS ve 13.30 hodin a Stanislav Kopt s Vlastou Bidelnicou vyrazí vstříc Rallye Monte-Carlo Historique se Škodou 1000 MB ve 13.31 hodin. Poté se již obě posádky vydají směrem na Německo, kde je po 723 km čeká první časová kontrola v Drážďanech.


Na letošním historickém „Monte“ se představí posádka Karel Mach a Jan Bláha s vozem Škoda 130 RS. Budou se snažit využít zkušeností, které získali při loňské účasti na této soutěži. Naopak nováčky budou Stanislav Kopt s Vlastimilem Bidelnicou, kteří se poprvé zúčastní s vozem Škoda 1000 MB. Stanislav Kopt se za volantem soutěžního vozu objeví po rovných patnácti letech, protože jeho zatím poslední start se odehrál na domácí Rallye Český Krumlov v roce 1997.


Veškeré informace a fotografie z účasti našich posádek na letošním Rallye Monte-Carlo Historique naleznete pravidelně na našich internetových stránkách http://www.ckmotorsport.cz.