Rallylegend 2012 – jsme v místě dění

9.10.2012

Na start letošní, jubilejní 10. Rallylegend v San Marinu, se po roční pauze vrací tým ČK motorsport. Tentokrát jej budou reprezentovat hned dvě posádky. Již počtvrté se na start postaví Jiří Trojan s Karlem Machem, kteří pojedou tradičně se Škodou 130 RS a budou se snažit navázat na předchozí úspěchy. Jako nováčci, ale s lichotivým startovním číslem 27 se představí Radek Chrast se Zdeňkem Jobem …

Na start letošní, jubilejní 10. Rallylegend v San Marinu, se po roční pauze vrací tým ČK motorsport. Tentokrát jej budou reprezentovat hned dvě posádky. Již počtvrté se na start postaví Jiří Trojan s Karlem Machem, kteří pojedou tradičně se Škodou 130 RS a budou se snažit navázat na předchozí úspěchy. Jako nováčci, ale s lichotivým startovním číslem 27 se představí Radek Chrast se Zdeňkem Jobem. Usednou za volant krásné Škody 120 S.

Věříme, že si obě posádky na krásných tratích pěkně zazávodí, a že je společně s českými fanoušky přivítáme na cílové rampě 10. Rallylegend. Na stránkách www.ckmotorsport.cz budeme přinášet aktuální informace ze závodu i atmosféry kolem.

V současné době (úterý odpoledne) již máme oba doprovodné i závodní vozy v místě startu v San Marinu a rozbaluje se servisní zázemí.