Perný týden

25.1.2013

Nabitý událostmi je pro ČK motorsport tento týden. Vrcholí přípravy k odjezdu na start XVI. Rallye Monte Carlo historique 2013 a zároveň ve čtvrtek ve spolupráci s UAMK Rallye Český Krumlov připravuje 5. etapu 13 WINTER TRIAL 2013

13. WINTER TRIAL 2013 – ve čtvrtek 24.1. v odpoledních a večerních hodinách zajišťuje ČK motorsport ve spolupráci s UAMK Rallye Český Krumlov 5. etapu Winter Trialu na území Jižních Čech. V současné době vrcholí přípravy pro zajištění časových kontrol a hlavně měřeného úseku ve Svatém Janu nad Malší – “ Col de Svatý Jan „, kam zveme všechny příznivce motoristického sportu.

 

XVI. Rallye Monte Carlo historique – po sobotním testu našeho vozu ŠKODA 130RS na zasněžených cestách v okolí Českých Budějovic, probíhají poslední přípravné práce před startem. Včera jsme „kovali“ hřeby naší zbraň na led a sníh – pneumatiky Pneu Vraník Everest se směsí Green diamond. Pojedeme na nich již potřetí a vždy k plné spokojenosti. Zároveń probíhá příprava a balení materiálu tak, aby v noci ze středy na čtvrtek mohl vyrazit doprovodný obytný automobil se zapřaženou Š130RS na dlouhou cestu směr skotské Glasgow. Posádka na start odletí v pátek dopoledne, aby se ještě ve čtvrtek mohla podílet na organizaci Winter Trialu.