Obě posádky úspěšně odstartovaly do 15. RMCH 2012

29.1.2012

Nedělní, velice chladné ráno, uvítalo všechny účastníky Rallye Monte-Carlo Historique v polské Varšavě, kde probíhaly technické přejímky účastníků, kteří si Varšavu vybrali jako své místo startu do hvězdicové jízdy. Úspěšně je absolvovaly i naše dvě soutěžní posádky, což potvrdil Honza Bláha: „Mrzne tady jako na Sibiři! Zamrzlo nám všechno pití. Opravdu je tu velká zima … Více v následující informaci.

Nedělní, velice chladné ráno, uvítalo všechny účastníky Rallye Monte-Carlo Historique v polské Varšavě, kde probíhaly technické přejímky účastníků, kteří si Varšavu vybrali jako své místo startu do hvězdicové jízdy. Úspěšně je absolvovaly i naše dvě soutěžní posádky, což potvrdil Honza Bláha: „Mrzne tady jako na Sibiři! Zamrzlo nám všechno pití. Opravdu je tu velká zima, odhadujeme to tak na -15 stupňů. Dopoledne probíhaly technické přejímky, které jsme absolvovali bez problémů. Před startem je na programu bufet a pak se již vydáme na cestu.“


Jak jsme již psali, přesně ve 13.30 hodin odstartovala do závodu posádka Karel Mach a Honza Bláha se Škodou 130 RS, která má startovní číslo 163. Hned po ní odstartovala i druhá naše posádka, kterou tvoří Stanislav Kopt a Vlasta Bidelnica se Škodou 1000 MB, která má startovní číslo 166. Obě posádky se vydaly se na cestu do německých Drážďan, kam by měly dorazit ještě dnes večer.