Monako, 31.01.2013 – Noc dlouhých ohňů

31.1.2013

Finále XVI. Rallye Monte-Carlo Historique se kvapem blíží. Karel Mach s Honzou Bláhou odstartovali do závěrečné etapy této soutěže, která má start i cíl v Monaku. Dnešní trojice „ertet‘“ zavede soutěžící na známé úseky slavné Rallye Monte-Carlo, připomeňme například úsek La Bollène Vésubie – Sospel. Poslední etapa historického „Monte“ tak projede i legendárním průsmykem Col de Turini …

Finále XVI. Rallye Monte-Carlo Historique se kvapem blíží. Karel Mach s Honzou Bláhou odstartovali do závěrečné etapy této soutěže, která má start i cíl v Monaku. Dnešní trojice „ertet‘“ zavede soutěžící na známé úseky slavné Rallye Monte-Carlo, připomeňme například úsek La Bollène Vésubie – Sospel. Poslední etapa historického „Monte“ tak projede i legendárním průsmykem Col de Turini, který se nachází ve výšce 1607 metrů nad mořem.
 

Karel Mach nám ještě zatelefonoval aktuální informace před startem: „Podle našich informací je Col de Turini zřejmě bez sněhu. Přemýšlíme, jestli pro pobavení diváků nenazujeme pneumatiky s hřeby. Do cíle bychom měli dorazit zpět sem do Monaka před třetí hodinou ráno.“


V místě startu panuje skvělá atmosféra, všem soutěžícím vyhrává kapela, je zde celkem dost diváků. Posádky se před finálovou etapou navečeří v místním stanu a vyrazí do poslední etapy. Jak naše posádka ve složení Karel Mach a Honza Bláha na XVI. Rallye Monte-Carlo Historique dopadnou se dozvíte již zítra.


Sledujte proto naše internetové stránky www.ckmotorsport.cz, kde se po celou soutěž objevují aktuální informace a fotografie.


Dalibor Benych