Jdeme do finále!

3.2.2012

Těsně před startem finální etapy, která startuje i končí v Monaku, se nám ozval pilot Škody 130 RS Karel Mach: „Čekáme na start poslední etapy Rallye Monte-Carlo Historique. Do závěrečných 247 kilometrů startujeme přesně ve 21.33 hodin. Všechna auta budou startovat po půl minutě. Na trati máme ledové špiony Marcela Tučka a Jirku Trojana … Více v následující informaci.

Těsně před startem finální etapy, která startuje i končí v Monaku, se nám ozval pilot Škody 130 RS Karel Mach: „Čekáme na start poslední etapy Rallye Monte-Carlo Historique. Do závěrečných 247 kilometrů startujeme přesně ve 21.33 hodin. Všechna auta budou startovat po půl minutě. Na trati máme ledové špiony Marcela Tučka a Jirku Trojana, kteří nám nahlásí aktuální situaci na legendárním Col de Turini. Na „erese“ máme obuté dva nové okované Vraníky.“


I druhá týmová posádka Škody 1000 MB, která na voze opravovala technické závady, je připravena absolvovat závěrečnou etapu se třemi „ertetami“ a průjezdem legendárního průsmyku Col de Turini ležícího v nadmořské výšce 1607 m. Tentokrát bude pod sněhem a ledem, stejně jako následující „ertety“. Začíná „Noc dlouhých ohňů“!