15. Rallye Monte-Carlo Historique 2012

28.12.2011

Po roce se tým ČK motorsport vrací na slavnou Rallye Monte-Carlo Historique. Po úspěšném letošním účinkování na tomto závodě se na start vrací posádka Karel Mach a Honza Bláha, která odstartuje s vozem Škoda 130 RS. Legendární „stotřicítka“ bude mít na dveřích startovní číslo 163. Na start se ale postaví i druhá posádka startující za ČK motorsport, kterou tvoří Stanislav Kopt s Vlastou Bidelnicou.

Po roce se tým ČK motorsport vrací na slavnou Rallye Monte-Carlo Historique. Po úspěšném letošním účinkování na tomto závodě se na start vrací posádka Karel Mach a Honza Bláha, která odstartuje s vozem Škoda 130 RS. Legendární „stotřicítka“ bude mít na dveřích startovní číslo 163. Na start se ale postaví i druhá posádka startující za ČK motorsport, kterou tvoří Stanislav Kopt s Vlastou Bidelnicou. Ti odstartují s vozem Škoda 1000 MB se startovním číslem 166. 

Obě posádky odstartují do Rallye Monte-Carlo Historique z polského města Varšava 28. ledna 2012 a do cíle by měly dorazit o týden později, 4. února 2012.

Česká republika bude mít na historickém „Monte“ i třetí posádku, kterou tvoří František Váhala a Petr Hanke. Ti odstartují s vozem Mini Cooper.

Seznam přihlášených posádek naleznete zde: RMCH 2012 – přihlášené posádky
 

Letošní účast na 14. Rallye Monte-Carlo Historique 2011 si připomeňte následujícím videem.